Wielka Brytania to bardzo wspaniałe państwo. W końcu jeszcze nie tak dawno temu Wyspiarze byli potęgą gospodarczą. Obecnie utracili mocno na znaczeniu, chociażby z tego powodu, że jakby nie chcą zjednoczyć się z UE – co jest zrozumiałe. Dobrze, lecz co zatem warto zobaczyć będąc na Wyspach?

Na dobry początek bardzo dobrym miejscem jest Londyn, zatem najbardziej znaczące miasto na Wyspach i oczywiście stolica Anglii. Londyn to duże miasto, a więc aby zobaczyć najbardziej interesujące zabytki oraz atrakcje turystyczne należy poświecić przynajmniej kilka dni. Zasadniczo w mieście można się zakochać.

Interesujące są także np. Bristol, Cardiff czy Manchester. Jeśli w grę wchodzi turystyka na Wyspach, świetnym rozwiązaniem jest także odwiedzenie Szkocji. Przecież Szkocja to piękny kraj, który oferuje bardzo dużo ciekawych miejsc. Przykładowo urokliwy jest Edynburg. Ogólnie na obszarze Szkocji jest cała masa ładnych miejsc. Najdogodniej po prostu pojeździć po Szkocji, móc chłonąć niezwykłą atmosferę owej krainy. Można śmiało powiedzieć, iż nie ma zbyt wielu piękniejszych miejsc na świecie, niż właśnie Szkocja. Jak więc widzimy, Wielka Brytania jest doskonałym kierunkiem dla chcących zobaczyć coś bardzo ciekawego.
źródło: www.sportlajf.pl, http://herbaton.pl, http://www.ukibicownamalcie.pl, www.zoo-safari.net.pl

Przeczytaj także inne artykuły:

Categories: Turystyka

Comments are closed.

Najciekawsze wpisy:

ogrodzenia elektryczne

Posted on kwi - 19 - 2017

Komentowanie nie jest możliwe